Registrace

Jindřichohradecký Lev

18. 6. 2022

Chceš se stát lvem? Pak tu jsi správně. Vyplň online registraci, zaplať startovné a v den závodu si hodinu před startem své vlny vyzvedni startovní balíček a přines podepsané dokumenty. Pak už se plný očekávání postavíš na start. Uslyšíš výkřik startéra a adrenalin v krvi začíná! Tvá cesta stát se lvem bude náročná, ale nezapomenutelná a budeš si to chtít zopakovat.

U 4 členných týmů se registruje každý závodník samostatně. Při registraci každý člen vyplní shodný název týmu do kolonky „Klub“ a do poznámky uvede jména zbylých členů. My vás na základě této informace propojíme. Pokud nebudou v týmu přihlášení a zaplacení právě 4 závodníci, budou zbylý členové automaticky startovat pouze v kategorii jednotlivců.

Chci se stát lvem!

Koho potkáš na startu?

Triko závodu

Vyběhni do závodu stylově ve lvím funkčním triku! V letošním roce jsme zvolili barvu pískovou symbolizující barvu lva. Potisk je inspirován armádou, která neodmyslitelně patří k našemu závodu. Tři korunky nad erbem odkazují na 3. ročník závodu.

Triko je vyrobeno ze 100 % polyesteru a potištěno sítotiskem. Cena trika je 349 Kč a je možné si ho objednat při online registraci do 30. 4. 2022. Triko se po objednání a zaplacení stane součástí startovního balíčku.