PROPOZICE ZÁVODU

JINDŘICHOHRADECKÝ LEV

5+ kilometrů, 20+ překážek

Termín: 7. listopadu 2020 – ZRUŠENO

Místo: Vojenský areál 44. lehkého motorizovaného praporu Jindřichův Hradec, Souřadnice centra závodu: 49.1330022N, 15.0276492E

Charakteristika:  5+ kilometrů dlouhý závod, na kterém prověříte svou fyzickou kondici na překážkách, které vás budou provázet celou tratí. Přijďte ukázat, že nejenom vojáci mají na to ukázat, že v nich dřímá lev, co rád překonává sám sebe. Závod si můžete užít buď jako jednotlivec nebo jako člen čtyřčlenného týmu.

Výsledky a měření závodu: Sportovní časomíra IRONTIME

Parkoviště: poblíž areálu závodu (zdarma)

Šatny, sociální zařízení, úschovna:  centrum závodu (zdarma)

Ubytování:  vojenské stanové město v areálu závodu zajištěné 44. LMOPR. Jedná se o  vytápěné polní stany s lůžky. Je nutné si s sebou vzít spacák. Ubytování je zdarma pro závodníky. Pro doprovod je poplatek 50 Kč za osobu z důvodu organizačního zajištění. Ubytování je potřeba objednat prostřednictvím registračního formuláře. 

Zúčastnit se mohou: osoby starší 18 let a nezletilé osoby starší 15 let, ty však pouze se souhlasem zákonného zástupce.

KATEGORIE

 • Jednotlivci – muži
 • Jednotlivci – ženy
 • Týmy: čtyřčlenné týmy, pořadí týmů bude určeno aritmetickým průměrem časů všech členů týmu. Týmy mohou být smíšené.
 • Mimo tyto kategorie vyhlásíme nejlepší mužský, ženský a smíšený tým.

INTERVALOVÝ START

Každé 2 min. budou současně startovat 4 závodníci.

Startovní vlny přidělují organizátoři na základě času registrací (dříve přihlášení budou startovat v dřívější čas), zároveň si ale vyhrazují právo přidělit konkrétní čas bez ohledu na čas registrace. Při registraci nám můžete do kolonky „Poznámka“ doplnit, zda chcete běžet ve vlně se svým parťákem. Definitivní startovní listina bude zveřejněna na facebookových stránkách, na webu a bude zaslána závodníkům emailem do 1. 11. 2020 (včetně).

STARTOVNÉ

Kategorie: jednotlivec ženy/muži

Kategorie: 4 členné týmy (cena uvedena za celý tým)

*Při registraci na místě nebude možné rezervovat ubytování či koupit FINISHER triko.

V ceně startovního balíčku:

 • Občerstvení na trati (voda, iontový nápoj) a v cíli (voda, iontový nápoj, ovoce)
 • Medaile v cíli
 • Dárek od Jindřichohradeckého Lva
 • Ubytování ze soboty na neděli ve stanech od 44. LMOPR
 • Vojenské zázemí od 44. LMOPR
 • Šatny
 • Čipové měření
 • Doprovodný program
 • Fotograf a videozáznam

Ukaž všem, že jsi se stal Jindřichohradeckým Lvem! Při registraci si můžeš dokoupit unikátní funkční finisherské triko (náhled) za pouhých 299 Kč!

Reverz: Každý závodník si uvědomuje rizika s akcí spojená a akce se účastní dobrovolně na vlastní nebezpečí. Pořadatel se zříká odpovědnosti za zranění se závodem související. Závodník podepíše reverz při registraci. Bez odevzdání podepsaného reverzu nebude start umožněn.

Další dokumenty: Každý závodník je dále povinen odevzdat podepsané potvrzení o seznámení s Všeobecnými podmínkami závodu Jindřichohradecký Lev, s Pravidly závodu Jindřichohradecký Lev, prohlášení o zpracování osobních údajů a fotografií účastníků závodu Jindřichohradecký Lev a v případě potřeb i souhlas zákonného zástupce s účastí nezletilé osoby v závodu Jindřichohradecký Lev. Veškeré dokumenty jsou zveřejněny v sekci „Důležité dokumenty“.

MÍSTO KONÁNÍ

Vojenské cvičiště 44. LMOPR

Souřadnice centra závodu: 49.1330022N, 15.0276492E